Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14
Saját kezükben tartanák a sorsukat - 2018. május 04. péntek, 09:46
Már biztos az MKC éremszerzése - 2018. április 30. hétfő, 16:31

Újabb Triatlonos sikerek Tiszaújvárosból

SIKERES FELKÉSZÜLÉSI VERSENY TISZAÚJVÁROSBAN

A Mezőkövesdi Triatlon Egyesület tagjai újabb versenyen vettek részt ahol sikeresen szerepeltek.

Tiszaújvárosi TVK-MALI Sportegyesület rendezésében nagyszabású verseny került megrendezésre ahol az ország több triatlon egyesülete is részt vett ( Debrecen, Hódmezővásárhely,Salgótarján,Martfű,Miskolc..és a METRI ).

A verseny úszásból és futásból tevődött össze, elösször a fedett uszodában úsztak ( 25m -es ) majd felöltöztek és a futó pályán tették meg a megfelelő távot.

A verseny korosztályos volt a mi kis szerény csapatunk két fővel képviselte magát a versenyen .

Újonc kategória 1-es:  100 m úszás     majd 800 m futás

Újonc 1 kat. 2006 vagy később sz: Sipeki László ki az erős mezőnyben az első helyen végzett.

Boldizsár Zsófi kinek ez volt élete első vizes versenye kicsit megilletődve versenyzett de igen jól versenyzett és ha így folytatja akkor igencsak szép eredményeket fog elérni.