Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

Újabb Triatlonos sikerek Tiszaújvárosból

SIKERES FELKÉSZÜLÉSI VERSENY TISZAÚJVÁROSBAN

A Mezőkövesdi Triatlon Egyesület tagjai újabb versenyen vettek részt ahol sikeresen szerepeltek.

Tiszaújvárosi TVK-MALI Sportegyesület rendezésében nagyszabású verseny került megrendezésre ahol az ország több triatlon egyesülete is részt vett ( Debrecen, Hódmezővásárhely,Salgótarján,Martfű,Miskolc..és a METRI ).

A verseny úszásból és futásból tevődött össze, elösször a fedett uszodában úsztak ( 25m -es ) majd felöltöztek és a futó pályán tették meg a megfelelő távot.

A verseny korosztályos volt a mi kis szerény csapatunk két fővel képviselte magát a versenyen .

Újonc kategória 1-es:  100 m úszás     majd 800 m futás

Újonc 1 kat. 2006 vagy később sz: Sipeki László ki az erős mezőnyben az első helyen végzett.

Boldizsár Zsófi kinek ez volt élete első vizes versenye kicsit megilletődve versenyzett de igen jól versenyzett és ha így folytatja akkor igencsak szép eredményeket fog elérni.