Breaking News:
Balassagyarmaton nyert az MKC - 2017. október 21. szombat, 21:46
Egy ponttal mutatkozott be Kuttor Attila - 2017. október 21. szombat, 20:13
Kuttor Attila örülne egy bravúrgyőzelemnek - 2017. október 20. péntek, 23:24
Irányítani kell a mérkőzést - 2017. október 20. péntek, 23:01
Felemás szereplés a Bozsik Akadémia ellen - 2017. október 20. péntek, 22:46
Folytatták jó szériájukat az U16-os lányok - 2017. október 20. péntek, 22:39
Taktaharkányban is győztek - 2017. október 20. péntek, 22:32
Tizenegy gólt rúgtak a Ceglédnek - 2017. október 19. csütörtök, 13:50
Nyertek a csoportban a gimis kézisek - 2017. október 19. csütörtök, 11:58
Drizner Péter reméli, lesz haszna a kupameccsnek - 2017. október 18. szerda, 00:48

Ismét úszóverseny volt Mezőkövesden

SatartlapGoogle bookmarkFacebookJP-Bookmark

Négy egyesület, a Szerencs VSE, a Miskolc VSI, a Sárospatak, valamint a házigazda Mezőkövesd Zsóry összesen 74 versenyzője vett részt a 15. Pünkösd Kupán.

 
Galériához kattints a képre!

A szombaton tartott 15. Pünkösd Kupa volt az új kövesdi tanuszodában az első verseny. Két év telt el azóta, hogy utoljára úszóversenyt rendeztek a városban, hiszen átalakították a Zsóry uszodáját, a tanuszoda pedig tavaszra készült el.

A mezőkövesdiek eredményei:
Prókai Blanka 5 arany
Takács Virág 5 arany
Németh Anna 5 arany
Udud Hajnalka 5 ezüst
Kovács Réka 5 bronz
Marczis Rebeka 5 arany
Guba Lilla 3 ezüst, 1 bronz
Fügedi Janka 2 arany, 3 ezüst
Seres Milán 4 arany, 1 ezüst
Nagy Máté 2 arany, 1 bronz
Bálint Benedek 3 arany
Kovács Nóra 2 bronz
Németh Zsófia 2 bronz
Lanczki Veronika 1 ezüst
Kastyánszki Veronika 2 bronz
Fügedi Emese 2 ezüst, 1 bronz
Szalóki Máté 3 arany
Pap Zsombor 2 bronz
Lukács Máté 1 arany, 1 ezüst
Ali Richárd 1 ezüst
Nyeste Roland 1 ezüst, 1 bronz
Bodzási Tamás 1 arany, 1 ezüst
Korpa István 1 bronz
Janka Boáz 2 ezüst
Lanczki Péter 1 arany
Námeth Bálint 1 ezüst
Demeter Barnabás 2 arany
Bálint Márton 1 arany
Leány váltó I. 2004/2006 1. hely (Kis-Csabai Nóra, Marczis Rebeka, Fügedi Janka, Guba Lilla)
Leány váltó II. 2004/2006 3. hely (Fügedi Emese, Dudás Gabriella, Szajcz Kata, Németh Zsófia)
Fiú váltó 2004-2006 1. hely (Szalóki Máté, Seres milán, Németh Bálint, Bodzási Tamás)
Leány váltó 2000-2003 1. hely (Takács Virág, Németh Anna, Udud, Hajnalka, Prókai Blanka)

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés