Breaking News:
Második lett a Lovehunter Törökbálinton - 2017. június 21. szerda, 01:23
Az MSE sorsolása - 2017. június 21. szerda, 01:13
Kövesden járt az EYOF lángja - 2017. június 21. szerda, 01:04
Negyedikek a lányok a megyei kupában - 2017. június 20. kedd, 23:47
Három érkező az MSE-nél - 2017. június 20. kedd, 23:22
TAO-s fejlesztések az MSE-nél - 2017. június 16. péntek, 13:18
Szepesi nélkül győzött a válogatott - 2017. június 15. csütörtök, 23:58
Megkezdték a felkészülést a focisták - 2017. június 15. csütörtök, 23:17
Ismét úszóverseny volt Mezőkövesden - 2017. június 15. csütörtök, 23:12
Volt MKC-sok aranyérme a masters EB-n - 2017. június 15. csütörtök, 23:04

Ismét úszóverseny volt Mezőkövesden

SatartlapGoogle bookmarkFacebookJP-Bookmark

Négy egyesület, a Szerencs VSE, a Miskolc VSI, a Sárospatak, valamint a házigazda Mezőkövesd Zsóry összesen 74 versenyzője vett részt a 15. Pünkösd Kupán.

 
Galériához kattints a képre!

A szombaton tartott 15. Pünkösd Kupa volt az új kövesdi tanuszodában az első verseny. Két év telt el azóta, hogy utoljára úszóversenyt rendeztek a városban, hiszen átalakították a Zsóry uszodáját, a tanuszoda pedig tavaszra készült el.

A mezőkövesdiek eredményei:
Prókai Blanka 5 arany
Takács Virág 5 arany
Németh Anna 5 arany
Udud Hajnalka 5 ezüst
Kovács Réka 5 bronz
Marczis Rebeka 5 arany
Guba Lilla 3 ezüst, 1 bronz
Fügedi Janka 2 arany, 3 ezüst
Seres Milán 4 arany, 1 ezüst
Nagy Máté 2 arany, 1 bronz
Bálint Benedek 3 arany
Kovács Nóra 2 bronz
Németh Zsófia 2 bronz
Lanczki Veronika 1 ezüst
Kastyánszki Veronika 2 bronz
Fügedi Emese 2 ezüst, 1 bronz
Szalóki Máté 3 arany
Pap Zsombor 2 bronz
Lukács Máté 1 arany, 1 ezüst
Ali Richárd 1 ezüst
Nyeste Roland 1 ezüst, 1 bronz
Bodzási Tamás 1 arany, 1 ezüst
Korpa István 1 bronz
Janka Boáz 2 ezüst
Lanczki Péter 1 arany
Námeth Bálint 1 ezüst
Demeter Barnabás 2 arany
Bálint Márton 1 arany
Leány váltó I. 2004/2006 1. hely (Kis-Csabai Nóra, Marczis Rebeka, Fügedi Janka, Guba Lilla)
Leány váltó II. 2004/2006 3. hely (Fügedi Emese, Dudás Gabriella, Szajcz Kata, Németh Zsófia)
Fiú váltó 2004-2006 1. hely (Szalóki Máté, Seres milán, Németh Bálint, Bodzási Tamás)
Leány váltó 2000-2003 1. hely (Takács Virág, Németh Anna, Udud, Hajnalka, Prókai Blanka)

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés