Lefocizták a Vasast - 2017. november 19. vasárnap, 12:48
Értékes a DEAC elleni két pont - 2017. november 19. vasárnap, 00:19
Elhitték, hogy nagyon jók - 2017. november 18. szombat, 23:59
A futballisten azt akarja, még többet tegyenek - 2017. november 18. szombat, 23:48

Iksz a Békés ellen

Fordulatos mérkőzésen döntetlen született az MKC második edzőmeccsén.

Galériához kattints a képre!

Mezőkövesdi KC - Békés Drén KC 28-28 (12-13)
Mezőkövesd, 120 néző, vezette: Csörgő, Vitális
MKC: Tóth K. (k), Menyhárt 5, Fábián 3, Kovács B. 5, Zelei 2, Horváth, Jóga 3, Sándor 4, Jancsó 5 (3), Hangyel 1, Bartók L., Dohány. Vezetőedző: Drizner Péter
Békés: Domokos D., Pajkó (kapusok), Szilágyi 1, Hajdú 3, Varsandán Á. 1, Kánya, Herczegh 2, Cifra 8 (3), Fedor 1, Sebestyén 4, Kovács P. 1, Pánczél 2, Oláh 5, Gazsó. Vezetőedző: Papp Bálint
Hetesek: 3/3, ill. 3/3
Kiállítás: 2, ill. 8 perc
Az eredmény alakulása: 2-4, 6-6, 9-9, 10-13, 15-15, 18-19, 23-20, 26-23

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a Mezőkövesdi KC. Ezúttal Drizner Péter lehetőségei szűkültek, hiszen sem Vojinovics, sem Padla, sem pedig Rozmán nem volt bevethető. Az első két találatot Jóga és Jancsó szerezték, de fordítottak a vendégek, s Oláh vezetésével az előnyt nagyrészt meg tudták tartani a szünetig. Igaz, az MKC többször is egyenlíteni tudott, a hajrában pedig emberelőnyben szorossá tudta tenni az állást.
A második félidőben jó ideig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd jött több védés Tóth Koppánytól, valamint a védekezés is javult. A békésiek is változtattak felállásukon. Az utolsó tíz percre fordulva időt kértek a vendégek, majd kapust is cseréltek. Előzőleg Domokos Dusánnak is volt néhány fontos védése, de 26-23 után Pajkó többször bravúrral hárított. Hiába kerültünk emberelőnybe és hoztuk vissza az első sort, a hajrá szorosan alakult, a békésiek egyenlítettek. Az utolsó percben mindkét gárda támadhatott a győzelemért, egyiknek sem sikerült, az időntúli szabaddobást Sándor Ákos már nem lőtte el, így maradt a döntetlen az egyik bajnoki címre törő együttes ellen.