Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

A második félidőben borzasztó sok gólt kaptak

A Contitech FKSE Algyő edzője, Kovács István szerint 14-11-nél megijedtek a győzelem lehetőségétől.

Kovács István: Teljesen érhetetlen módon szétestünk a második félidőre, amit jól is kezdtünk ráadásul, hiszen elhúztunk 14-11-re. Ekkor érthetetlen módon megzavarodtunk, a védekezésünk szétesett, s volt egy 5-8 perces periódus, amikor ellépett a Kövesd. Aztán futottunk az eredmény után, s onnantól már rengeteget hibáztunk sajnos. 14-11-nél azt láttam, hogy támadásban dadogott a labda, megremegtek a kezek, megijedtünk, hogy van esélyünk. Az első félidőben az történt, amit vártunk, láttuk két meccsüket, a két beállós játékot, erre fölépítettük a játékunkat. Tizenegy gólt kaptunk, remek volt a védekezés, s kellettek Miklós Gergő védései is. A másodikban ugyanannyi gólt lőttünk, 13-at, de kaptunk 19-et, ez borzasztó, ez volt a vereség fő oka. Miklós Gergő megszerzésével orvosoltuk Kiss Olivér hiányát, Simon Bence viszont tudott volna stabilitást adni a végén, amivel kihúzott volna bennünket a gödörből. Nyáron kissé átalakult a csapat, távoztak tőlünk válogatott szintű játékosok. Érési fázisban vagyunk, szeretnénk az első 3-4-ben lenni. Úgy látszik, nem megy még gördülékenyen, s bár rengeteg jó periódusa van a csapatnak, ahogyan azt az első félidő mutatja, de tíz perc volt a rövidzárlat, s ez megbosszulta magát.