Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25
Jó a harci kedv - 2018. szeptember 14. péntek, 22:56
Kritikus pillanatokban hibáztak - 2018. szeptember 10. hétfő, 20:34
Ezüstérmes a Lovehunter a Development Cupban - 2018. szeptember 10. hétfő, 14:33
Vigaszágon menetel a Lovehunter - 2018. szeptember 08. szombat, 22:55
Két Lovehunter-vereség a BL-ben - 2018. szeptember 06. csütörtök, 19:56
Jó csapatokkal játszhat a Lovehunter - 2018. szeptember 05. szerda, 22:59

A második félidőben borzasztó sok gólt kaptak

A Contitech FKSE Algyő edzője, Kovács István szerint 14-11-nél megijedtek a győzelem lehetőségétől.

Kovács István: Teljesen érhetetlen módon szétestünk a második félidőre, amit jól is kezdtünk ráadásul, hiszen elhúztunk 14-11-re. Ekkor érthetetlen módon megzavarodtunk, a védekezésünk szétesett, s volt egy 5-8 perces periódus, amikor ellépett a Kövesd. Aztán futottunk az eredmény után, s onnantól már rengeteget hibáztunk sajnos. 14-11-nél azt láttam, hogy támadásban dadogott a labda, megremegtek a kezek, megijedtünk, hogy van esélyünk. Az első félidőben az történt, amit vártunk, láttuk két meccsüket, a két beállós játékot, erre fölépítettük a játékunkat. Tizenegy gólt kaptunk, remek volt a védekezés, s kellettek Miklós Gergő védései is. A másodikban ugyanannyi gólt lőttünk, 13-at, de kaptunk 19-et, ez borzasztó, ez volt a vereség fő oka. Miklós Gergő megszerzésével orvosoltuk Kiss Olivér hiányát, Simon Bence viszont tudott volna stabilitást adni a végén, amivel kihúzott volna bennünket a gödörből. Nyáron kissé átalakult a csapat, távoztak tőlünk válogatott szintű játékosok. Érési fázisban vagyunk, szeretnénk az első 3-4-ben lenni. Úgy látszik, nem megy még gördülékenyen, s bár rengeteg jó periódusa van a csapatnak, ahogyan azt az első félidő mutatja, de tíz perc volt a rövidzárlat, s ez megbosszulta magát.