Balassagyarmaton nyert az MKC - 2017. október 21. szombat, 21:46
Egy ponttal mutatkozott be Kuttor Attila - 2017. október 21. szombat, 20:13
Kuttor Attila örülne egy bravúrgyőzelemnek - 2017. október 20. péntek, 23:24
Irányítani kell a mérkőzést - 2017. október 20. péntek, 23:01
Felemás szereplés a Bozsik Akadémia ellen - 2017. október 20. péntek, 22:46
Folytatták jó szériájukat az U16-os lányok - 2017. október 20. péntek, 22:39
Taktaharkányban is győztek - 2017. október 20. péntek, 22:32
Tizenegy gólt rúgtak a Ceglédnek - 2017. október 19. csütörtök, 13:50
Nyertek a csoportban a gimis kézisek - 2017. október 19. csütörtök, 11:58
Drizner Péter reméli, lesz haszna a kupameccsnek - 2017. október 18. szerda, 00:48

A második félidőben borzasztó sok gólt kaptak

A Contitech FKSE Algyő edzője, Kovács István szerint 14-11-nél megijedtek a győzelem lehetőségétől.

Kovács István: Teljesen érhetetlen módon szétestünk a második félidőre, amit jól is kezdtünk ráadásul, hiszen elhúztunk 14-11-re. Ekkor érthetetlen módon megzavarodtunk, a védekezésünk szétesett, s volt egy 5-8 perces periódus, amikor ellépett a Kövesd. Aztán futottunk az eredmény után, s onnantól már rengeteget hibáztunk sajnos. 14-11-nél azt láttam, hogy támadásban dadogott a labda, megremegtek a kezek, megijedtünk, hogy van esélyünk. Az első félidőben az történt, amit vártunk, láttuk két meccsüket, a két beállós játékot, erre fölépítettük a játékunkat. Tizenegy gólt kaptunk, remek volt a védekezés, s kellettek Miklós Gergő védései is. A másodikban ugyanannyi gólt lőttünk, 13-at, de kaptunk 19-et, ez borzasztó, ez volt a vereség fő oka. Miklós Gergő megszerzésével orvosoltuk Kiss Olivér hiányát, Simon Bence viszont tudott volna stabilitást adni a végén, amivel kihúzott volna bennünket a gödörből. Nyáron kissé átalakult a csapat, távoztak tőlünk válogatott szintű játékosok. Érési fázisban vagyunk, szeretnénk az első 3-4-ben lenni. Úgy látszik, nem megy még gördülékenyen, s bár rengeteg jó periódusa van a csapatnak, ahogyan azt az első félidő mutatja, de tíz perc volt a rövidzárlat, s ez megbosszulta magát.