Balassagyarmaton nyert az MKC - 2017. október 21. szombat, 21:46
Egy ponttal mutatkozott be Kuttor Attila - 2017. október 21. szombat, 20:13
Kuttor Attila örülne egy bravúrgyőzelemnek - 2017. október 20. péntek, 23:24
Irányítani kell a mérkőzést - 2017. október 20. péntek, 23:01
Felemás szereplés a Bozsik Akadémia ellen - 2017. október 20. péntek, 22:46
Folytatták jó szériájukat az U16-os lányok - 2017. október 20. péntek, 22:39
Taktaharkányban is győztek - 2017. október 20. péntek, 22:32
Tizenegy gólt rúgtak a Ceglédnek - 2017. október 19. csütörtök, 13:50
Nyertek a csoportban a gimis kézisek - 2017. október 19. csütörtök, 11:58
Drizner Péter reméli, lesz haszna a kupameccsnek - 2017. október 18. szerda, 00:48

Sokan nyújtottak átlag fölöttit

Drizner Péter szerint a győzelem igazi csapatmunka volt, több átlag feletti teljesítménnyel.

Drizner Péter: Védekezésben voltak kisebb-nagyobb hibák. Annak ellenére, hogy támadásban nem csillogtunk, eladtunk labdákat meg kaptunk gólokat olyan helyzetekből, amit megbeszéltünk, hogy mit fognak csinálni, de nagyon alacsony gólszámon tudtuk őket tartani, tehát a védelem alapvetően jól működött. Voltak hibák, a legnagyobb az volt, hogy túl könnyen kaptunk kétperceket. Olyankor nyúltunk oda, amikor butaság. A második félidőben szerencsére ilyen már nem volt. A másik, hogy megbeszéltük, kire kell lépni, kinél kell számítani bejátszásra, ennek szellemében zajlott a második félidő. Meg kell jegyezni, a másodikban mindegy volt, kit mikor hozok be meg le, jól szállt be a meccsbe. Ha Vojinovicsnak akkor ő, ha Kovács Bencének kellett gólt lőni, akkor ő, hála Istennek Padla is. Beállóban Jóga, Sándor, a kapuban Koppány, mindenki hozzátette a magáét. Igazi csapatmunka volt több jó teljesítménnyel, igazán extra ma nem volt, mint múlt héten Kovács Bence, aki akkor nagyon kiemelkedett. De ez lenne a lényeg, sokan játsszanak átlag fölött és akkor ilyen szép dolgok sülnek ki belőle, mint a második félidő. Az algyőiek sérülésekkel küszködnek, két kulcsjátékosuk hiányzott támadásban, Simon hiánya nagyon érzékenyen érintette őket, bár mi nem voltunk szomorúak, hogy még nem tudott játszani. Illetve védekezésben Ambrus hiányzott tőlük, így azért picit kevesen voltak belső poszton, talán jobban is elfáradtak a második félidő közepére. Ha ezek a játékosok visszatérnek, újra dobogóesélyes csapatuk lesz.