Balassagyarmaton nyert az MKC - 2017. október 21. szombat, 21:46
Egy ponttal mutatkozott be Kuttor Attila - 2017. október 21. szombat, 20:13
Kuttor Attila örülne egy bravúrgyőzelemnek - 2017. október 20. péntek, 23:24
Irányítani kell a mérkőzést - 2017. október 20. péntek, 23:01
Felemás szereplés a Bozsik Akadémia ellen - 2017. október 20. péntek, 22:46
Folytatták jó szériájukat az U16-os lányok - 2017. október 20. péntek, 22:39
Taktaharkányban is győztek - 2017. október 20. péntek, 22:32
Tizenegy gólt rúgtak a Ceglédnek - 2017. október 19. csütörtök, 13:50
Nyertek a csoportban a gimis kézisek - 2017. október 19. csütörtök, 11:58
Drizner Péter reméli, lesz haszna a kupameccsnek - 2017. október 18. szerda, 00:48

Megnyomták a félidők elejét

Nyolcgólos győzelmet aratott Szegeden az MKC, a végén mindenki pályára léphetett.

MOL-Pick Szeged U20 - Mezőkövesdi KC 21-29 (10-16)
Szeged: Nagy, Szabó B (kapusok), Maróti, Sunajko 5 (1), Götz 1, Bátky P. 2, Dimovics 1, Szabó M. 1, Szilágyi 1, Vetési 1, Benák, Selmeczy, Tóth J. 1, Martonosi 8 (5), Csernai, Morvai. Vezetőedző: Szabó Levente
MKC: Tóth K., Bartók L. (kapusok), Jancsó 5 (3), Kovács B. 2, Sándor 1, Fábián 1, Vojinovics 4 (1), Rozmán, Padla 1, Zelei 2, Jóga 7, Hangyel, Dohány 1, Menyhárt 5. Vezetőedző: Drizner Péter
Hetesek: 9/6, ill. 5/4
Kiállítás: 2, ill. 6 perc
Az eredméyn alakulása: 0-3, 1-7, 5-9, 7-13, 12-21, 16-26, 19-27

A kövesdi csapat villámrajtot vett és a hatodik percben már 5-1-re vezetett a hazaiak ellen, majd a folytatásban növelni is tudta előnyét. A második félidő rajtja ugyanilyen jóra sikerült, s már tíz góllal is vezetett a kövesdi csapat, végül nyolccal nyerte meg az összecsapást a fiatal szegediek ellen.

Drizner Péter: Az első perctől kezdve koncentráltan játszottunk, megakadályoztuk a bejátszásokat, illetve a szélsők góljait, igyekeztünk elérni, hogy átlövésekkel próbálkozzanak. A mérkőzés elején nagyon jól játszottunk és jelentős előnyt szereztünk, amelyet meg tudtunk őrizni a végéig. Fegyelmezetten, a taktikai utasításokat betartva védekeztünk és támadtunk, utóbbiban az volt a cél, hogy hosszú lefolyású támadásokat vezessünk, s előbb-utóbb megbontsuk a szegedi védelmet. Ez negyven percig működött, utána többen is azt érezték, hosszá akarja tenni a magáét a győzelemhez, mindenki gólt akart lőni. Ekkor már voltak hiányosságaink és ez belefért. Mindenki pályára lépett a csapatból, ezt terveztük is, az első három mérkőzésen a fiataloknak nem jutott szerep, most ők is elkezdték a bajnokságot, s ezután bátran lehet hozzájuk nyúlni. A szegediek szerintem tavasszal jók lesznek hazai környezetben, most még az átlövőik fizikailag gyengék.