Lefocizták a Vasast - 2017. november 19. vasárnap, 12:48
Értékes a DEAC elleni két pont - 2017. november 19. vasárnap, 00:19
Elhitték, hogy nagyon jók - 2017. november 18. szombat, 23:59
A futballisten azt akarja, még többet tegyenek - 2017. november 18. szombat, 23:48

Az első félidő vége megrázta a Balmazújvárost

A balmazújvárosiak mestere nehéz meccsre készült, végül könnyű dolga volt a Kövesdnek.

Juan Javier Casanas Lopez: Azt vártam, hogy nehéz mérkőzést fog játszani egymással a két csapat. A védekezés az erősségünk, jól kezdtünk, de aztán gyengült a védekezésünk. Főleg az első félidő utolsó két percében, amikor két perc alatt hármat dobott az ellenfél, ez nagyon megrázta a csapatot. Futottunk az eredmény után. Tetszett, hogy úgy mentünk a végéig, hogy próbáltunk felzárkózni, a végén azt láttuk, a Kövesdnek könnyű dolga volt. Nem gondoltuk, hogy az első öt mérkőzésből ennyi pontunk lesz, nem az a probléma, hogy Békésen, vagy itt kikaptunk, lehetett volna máshogyan is kikapni itt. Az a baj, hogy otthon kikaptunk a Törökszentmiklós ellen, így hat pontunk lett volna. Két derbit játszottunk idegenben, mindkettőt elveszítettük, már sok dolog nem tőlünk, hanem mások eredményétől függ. Nekünk várni kell, tovább kell dolgozni, edzeni, jobbnak lenni. Hosszú még a bajnokság, ahogy mi veszítettünk pontokat idegenben, úgy a Békés és a Mezőkövesd is fog. Meglátjuk, mi lesz a végén.