Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

Hetvenkét gól, egyenlő leosztásban

Szinte végig vezetett, végül döntetlent játszott a Nyíregyházával az MKC.

Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi KC 36-36 (19-16)
Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Győr, Hadas
MKC: Bartók L. - Jancsó 6 (3), Padla 5, Sándor 3, Jóga 5, Kovács B. 8, Menyhárt 3. Csere: Fábián 3, Rozmán, Zelei 3. Vezetőedző: Drizner Péter
NYíregyháza: Oláh - Nagy 10 (4), Kurbely 2, Varga 1, Székely 1, Gubó 8, Vasas 3. Csere: Boda 3, Priczel 3, Horvácki 2, Gyimesi 1, Tóth P. 2, Takács. Vezetőedző: Bécsi János
Hetesek: 4/3, ill. 4/4
Kiállítás: 2-2 perc
Az eredmény alakulása: 2-4, 7-5, 9-8, 14-11, 17-13, 21-21, 28-23, 31-26, 35-33

Döntetlent ért el harmadik edzőmérkőzésén a Mezőkövesdi KC. A hazaiaktól betegség miatt hiányzott Tóth Koppány, Vojinovics és Hangyel is, így foghíjas kerettel kellett fölvennie a versenyt az ellenféllel a kövesdi csapatnak. Az első percekben a vendégeknél volt az előny, majd Menyhárt szemtelen megoldásainak köszönhetően zárkózott az MKC, később pedig fordított is. Bartók több labdát védett és a védelem is el-elcsípett egy-egy passzt, amelyeknek indulás és többnyire gól lett a vége. Igaz, a túloldalon is voltak eladott labdák, amelyekkel a vendégek törtek kapura. Az MKC stabil előnyt tudott kialakítani, Bécsi János pedig frissítette csapatát a játékrész derekán. Drizner Péter is cserélt, a különbség pedig a szünetig három gól maradt, s ebben szerepe volt a vendégek kapusának, Oláhnak is.
Fordulás után pillanatok alatt egyenlített a Nyíregyháza, Majd a 37. perc után öt perc alatt 5-0-ás sorozatot produkáltak a kövesdiek, Bartók védett, Sándor, Padla, Kovács, Jóga és Jancsó pedig gólt szerzett. Ezt követően kissé apadt az előny, pontosabban lőttek a vendégek, főként Nagy és Gubó. Az utolsó nyolc percben szorossá tette a találkozót a Nyíregyháza, az utolsó hat találatból négyet jegyző Nagy Csaba vezérletével, valamint Oláh védéseivel. Kövesdi részről kimaradt egy büntető, de Zele léc alá tartó bombájával 35-35-ös állás után ismét a hazaiaknál volt az előny. Gubó lövése Bartók alatt utat talált a kapuba, majd volt még egy támadása a Kövesdnek, de nem jött be a kínai figura, így maradt a döntetlen.