Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

Tisztes helytállás, kis szerencse

A Mizsénél a második félidő eleje és vége volt problémás, az MKC-nál sikerült javítani szünet után.

Galéria facebook oldalunkon!

Avar György: Gratulálok a kövesdi csapatnak. Igazából odaajándékoztuk az egy vagy a két pontot, a végjátékban nem tudtuk megoldani szituációkat, amivel meccsben maradhattunk volna. A második félidő első 5-6 perce mindig problémás, megint beleestünk. A kétgólos előnyt egy pillanat alatt odaadtuk. Nem vallottunk szégyent, tisztesen helytálltunk a bajnokságért küzdő csapat ellen. Célunk a bennmaradás, minél több pontot kell szereznünk ennek eléréséhez, ha ilyen játék lesz, s a végjátékban javul a helyzetkihasználásunk, megvalósíthatjuk. Télen átalakultunk, jöttek-mentek játékosok, új mag alakult, de jó csapatszellemű a társaság. Gödörben, problémákban jobban egymásért tudnak harcolni és sikert tudunk ezzel elérni.

Drizner Péter: Pontosan olyan volt a mérkőzés, amilyet vártunk. A szezon első mérkőzése volt, tudtuk azt is, hogy a tabellán lévő különbség a tudásban nem jelent annyit, mint a szurkolók gondolnák. Nagyon idegesen, sok hibával játszottunk, az első félidőben a védekezésünk rossz volt és a visszarendeződésben is voltak hibák. Amikor gólt lőttünk, utána középkezdésből kontráztak le bennünket. Rendezetlen védelem ellen sok labdát eladtunk, ebből 3-4 „öngólt” kaptunk. Ezen a szünetben javítani kellett, s megoldottuk. Nagyon jól kezdtük a második játékrészt, ekkor a Mizsénél pihentettek a kezdősorból 1-2 embert, s ezt kihasználtuk. Utána butaságokat követtünk el, amelyekkel az egy-két gólos előnyünket lenulláztuk. Érthetetlen volt a kétperc Menyhárttól, nem tudom az elképzelését. Jóga szerencsétlen kétpercet kapott, a labdáért harcolt, s eltalálta az ellenfél fejét, ez benne van a játékban. Visszarúgtuk tehát magunkat, utána azonban 2-3 gólos vezetésről elléphettünk volna négyre, de jöttek labdaeladások, butaságok. Kis szerencsével elhoztuk a két pontot, ami értékes, főleg, hogy az Algyő legyőzte a Békést.