Fiatal, ütőképes gárdát szeretne - 2018. május 31. csütörtök, 22:23
Potyagóllal nyert az Újpest - 2018. május 27. vasárnap, 22:19
Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14

Rászolgáltak az egy pontra

A második félidőben feljavult a védekezés, de támadásban elfáradt a Székács.

Szloska Krisztián: Teljes mértékben rászolgáltunk az egy pontra. Mindig elmondom ilyenkor, ha picivel több játékosom lenne... A tavasz folyamán a közvetlen ellenfeleink ellen sok hülyeséget csináltunk, az tabella eleje ellen pedig esélyünk volt pontra, pontokra. Most összejött, megérdemeljük. A második félidő 18-19. percében, amikor 3-4 góllal vezettünk, titkon reménykedtem a győzelemben, de a realitás az, hogy az utolsó 10-15 percre elfáradtunk, ez főleg támadásban látszott. Védekezésben nem voltunk rosszak, a kapusunk több labdát fogott. Jó és sportszerű mérkőzés volt. Az első félidőben sok gól esett, nem volt a két csapatnál védekezés, a másodikban fáradtak a fiúk és följavult a védekezés, Nagy Dominik kiemelkedően védett. Rossz sorsolásunk van, ha a Békés, Mezőkövesd, Balmazújváros ellen így tudunk játszani, akkor a közvetlen riválisaink ellen jobban kéne koncentrálni, és akkor meglehet a bennmaradás.