Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25
Jó a harci kedv - 2018. szeptember 14. péntek, 22:56
Kritikus pillanatokban hibáztak - 2018. szeptember 10. hétfő, 20:34
Ezüstérmes a Lovehunter a Development Cupban - 2018. szeptember 10. hétfő, 14:33
Vigaszágon menetel a Lovehunter - 2018. szeptember 08. szombat, 22:55
Két Lovehunter-vereség a BL-ben - 2018. szeptember 06. csütörtök, 19:56
Jó csapatokkal játszhat a Lovehunter - 2018. szeptember 05. szerda, 22:59

Fontos két pont Debrecenből

Fordulatos végjáték után nyert az MKC Debrecenben.

Debreceni EAC – Mezőkövesdi KC 24-25 (12-10)
Debrecen, 300 néző. V.: Szakállas A., Varasdi L.
DEAC: MÁNDI N. - JUHOS 6, Dobos, Hornyák, BÍRÓ 8 (4), MUCZA 6, Mezei 1. Csere: Dúró (kapus) Mándi K., Fülöp, Darvay, Erdős, Leiter, MINEGÁSZ 3, Borbély, Fülöp. Vezetőedző: Szabó Csaba
Mezőkövesdi KC: PÁSZTOR – Jancsó 2, Padla 1, SÁNDOR 6, Jóga 2, KOVÁCS B. 8, Fábián 1. Csere: Tóth K. (k), Vojinovics 4, Zelei, Hangyel 1. Vezetőedző: Drizner Péter
Az eredmény alakulása: 2-2, 5-4, 7-7, 12-8, 15-13, 19-16, 20-20, 21-22, 24-24

Az első félidő elején még vezetni tudott a Menyhártot nélkülöző MKC, de a hazaiak visszaszerezték a vezetést és meg is őrizték a szünetig, még négy gól is volt a differencia. A debreceniek jól védekeztek, kapusuk is jól teljesített. A játékrész hajrájában tudott zárkózni a Kövesd és Pásztor hetest is védett.
A második félidő utolsó tíz percéig 2-3 góllal vezettek a hazaiak, de a hajrában Sándor ákos vezérletével egyenlíteni tudott az MKC, az utolsó öt percben pedig még vezetett is. Voltak azonban még fordulatok, három perccel a vége előtt debreceni előnyt mutatott az eredményjelző, de az utolsó percben megint fordított az MKC, Pásztor pedig hárította a debreceniek ziccerét.

Drizner Péter: – Gyenge játékkal, de hatalmas szívvel nyertük meg ezt a találkozót. Boldog vagyok, mert kulcsfontosságú két pontot szereztünk.