Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25
Jó a harci kedv - 2018. szeptember 14. péntek, 22:56
Kritikus pillanatokban hibáztak - 2018. szeptember 10. hétfő, 20:34
Ezüstérmes a Lovehunter a Development Cupban - 2018. szeptember 10. hétfő, 14:33
Vigaszágon menetel a Lovehunter - 2018. szeptember 08. szombat, 22:55
Két Lovehunter-vereség a BL-ben - 2018. szeptember 06. csütörtök, 19:56
Jó csapatokkal játszhat a Lovehunter - 2018. szeptember 05. szerda, 22:59

A Kelet bajnoka az MKC!

Negyven percig szorosan alakult a megyei rangadó, de végül bajnoki címet ünnepelhetett az MKC.

Mezőkövesdi KC - ÓAM Ózdi KC 35-29 (14-12)
Mezőkövesd, 800 néző, vezette: Horváth, Simó
MKC: Tóth K. - Jancsó 4 (2), Padla 1, Sándor Á. 7, Jóga 7, Kovács B. 1, Menyhárt 8. Csere: Pásztor, Bartók L., Hostisóczki (kapusok), Fábián, Vojinovics 6, Rozmán, Zelei 1, Hangyel, Dohány. Vezetőedző: Drizner Péter
ÓKC: Manojlovity - Harkó 1, Bárdos, Szabó T. 3, Kocsis Cs. 6 (1), Nyeste 8, Kerekes R. 2. Csere: Mátrai (k), Csépányi 2, Stáb 6 (2), Nyitrai J., Farkas 1. Vezetőedző: Szakál György
Hetesek: 3/2, ill. 5/4
Kiállítás: 4, ill. 6 perc
Az eredmény alakulása: 1-3, 5-7, 11-9, 18-18, 24-20, 29-22

Kiélezett bajnoksághoz illően az év utolsó mérkőzésén dőlt el a bajnoki cím sorsa. Konfettivel és pénztárgépszalagokkal köszöntötte a közönség a megyei rangadót vívó csapatokat, s a hangulat, illetve a tét eleinte nem kedvezett az MKC-nak, amely számos támadást rossz lövéssel fejezett be, így az ózdiak előnyt tudtak szerezni és az első tizenöt percben végig vezettek. A kövesdi védekezés nem muzsikált jól, Tóth kiszolgáltatott volt a kapuban, Nyeste és Kocsis egyre-másra lőtte a gólokat. Az MKC Menyhárt pontos befejezéseivel tartotta a lépést ellenfelével. Időkérés, mezőnybeli és kapuscserék után rendezte a sorokat az MKC és tudott is fordítani (Jógát jól játszották meg, kai vagy befordult és gólt lőtt, vagy hetest kapott), de a vendégek nem adták könnyen magukat, sikerült egyenlíteniük. A hajrában egy-két gólos előnyt harcolt ki az MKC, de jellemző volt, hogy  kettős emberhátrányban tudott betalálni az Ózd, méghozzá 18 éves jobbszélsője révén, akinek ez volt az első felnőtt gólja.
Szünet után Sándor találatai ellenére sem sikerült gyorsan megnyugtató előnyre szert tennie az MKC-nak, a vendégek szívósan kapaszkodtak, a támadásban elszórt kövesdi labdákat indulás után rendre értékesítették és egál maradt a találkozó állása a 36. percig. Három kövesdi gólra még érkezett két ózdi válasz, de a 40-50. perc között Pásztor védéseivel, Menyhárt indulásgóljaival, Vojinovics találataival sikerült dűlőre vinnie a dolgot a hazai csapatnak. A végén már csak a győzelem mértéke volt kérdéses, az ózdiak tartották a hat-hétgólos differenciát. Lefújás után természetesen nagy ünneplés következett a szurkolók és a csapat részéről, a játékosok és a stáb Juhász Istvántól vehették át érmeiket, majd felvágták a klub 25. születésnapi tortáját. A bajnoki elsőségnek köszönhetően az MKC jogot szerzett arra, hogy jövőre ismét az első osztályban indulhasson.