Vereségek után érkezik a Veszprém - 2018. november 05. hétfő, 21:33
Végig tapadni a Tatabányára - 2018. október 20. szombat, 15:11
Felszabadult játékot vár Buday Dániel - 2018. október 13. szombat, 00:06
Vasárnap rangadó az Eger ellen - 2018. október 06. szombat, 21:40
Kevesen is megnehezítnék a fürediek dolgát - 2018. szeptember 28. péntek, 22:25
Az olimpiai helyszínnel ismerkedett Érdi Mári - 2018. szeptember 26. szerda, 18:14
Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25

Négy góllal nyert az MKC az Orosháza ellen

Kevés gólt hozott az MKC és az Orosháza felkészülési találkozója.

Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE 23-19 (13-10)
Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Oláh, Bonifert
MKC: Pásztor - Jancsó N. 2, Kovács B. 2, Krivokapics 3, Jóga 1, Rodics 2, Zelei. Csere: Tóth (k), Kovács P. 1 (1), Sztankovics 6, Horváth 3, Dávid, Martins 3. Vezetőedző: Buday Dániel
OFKSE: Herjeczki - Lele 4 (1), Karap 2, Mátó, Mihály 2, Döme 2, Németh L. 3. Csere: Szabó, Zvolenszki (kapusok), Bella, Kiss 1, Ferenczi 1, Balázs 4, Zalai, Pásztor M., Ambrus, Majdán. Vezetőedző: Bakó Botond
Hetesek: 2/1, ill. 1/1
Kiállítás: 8, ill. 10 perc
Az eredmény alakulása: 2-2, 6-3, 11-6, 16-11, 18-16, 20-18

Az NB I-től búcsúzott Orosházát fogadta edzőmeccsen az MKC. Igen nehezen születtek meg a gólok a mérkőzésen, az első találatra az ötödik percig kellett várni. Azt követően igyekeztek behozni a lemaradást a csapatok és újabb nyolc perc elteltével 6-3 volt az állás a Krivokapics vezette hazaiak javára. A vendégek két gyors góllal zárkóztak, majd Sztankovics és Martins góljaival 9-5-re lépett el a Kövesd. A félidő utolsó tíz percében a vendégek csökkentették hátrányukat, volt két gól is a különbség.
A második félidőben Horváth duplájával újra növelte előnyét az MKC, de ezt követően újra csökkent a differencia, 2-3 gól volt a két csapat között. Tóth Koppány jól védett, akár az első félidőben Pásztor, de a túloldalon is nehéz volt bevenni Szabó kapuját. Az utolsó percekben az emberhátrányban lévő Orosháza kapujába sikerült két gólt lőni, egyet üres kapura, így végül néggyel nyert a Kövesd.