Vereségek után érkezik a Veszprém - 2018. november 05. hétfő, 21:33
Végig tapadni a Tatabányára - 2018. október 20. szombat, 15:11
Felszabadult játékot vár Buday Dániel - 2018. október 13. szombat, 00:06
Vasárnap rangadó az Eger ellen - 2018. október 06. szombat, 21:40
Kevesen is megnehezítnék a fürediek dolgát - 2018. szeptember 28. péntek, 22:25
Az olimpiai helyszínnel ismerkedett Érdi Mári - 2018. szeptember 26. szerda, 18:14
Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25

Vereséggel rajtolt az MKC

Vereséggel kezdte újabb élvonalbeli idényét a Mezőkövesdi KC.

Mezőkövesdi KC - Ceglédi KKSE 22-24 (11-11)
Mezőkövesd, 600 néző, vezette: Bócz, Wiedemann
MKC: Pásztor - Jancsó 3 (2), Sztankovics 4, Jóga 2, Dávid, Kovács B. 4, Zelei. Csere: Menyhárt 3, Kovács P., Horváth 1, Rodics, Martins 3, Tóth K. (k). Vezetőedző: Buday Dániel
Cegléd: Tamási - Pocsai 1 (1), Zobec 5, Vucskovics, Szabó B. 3, Juhász K. 1, Lászlai 6. Csere: Mojsilov (k), Hódi, Radnics 4 (1), Müller, Hajdu T., Megyeri 1, Campar, Gábor 3, Aleksza (k). Vezetőedző: Jakab László
Hetesek: 3/2, ill. 3/2
Kiállítás: 8, ill. 12 perc
Az eredmény alakulása: 3-2, 5-7, 8-8, 13-12, 15-16, 19-19, 20-23

A ceglédiek kezdték a mérkőzést, de Jancsó révén kövesdi góllal indult a találkozó. A meccs elején Pásztor több labdát is fogott, ennek köszönhetően nyugodtabban támadhatott a hazai csapat, amely 3-2-ig vezetett is. Támadásban azonban több labdát is eladtak, s ebből indulhattak a vendégek, s fordítottak is 5-3-ra. A folytatásban is maradt hasonló a játék képe, azzal fűszerezve, hogy a kapuig eljutó kövesdi lövéseket jól érezte Tamási. A 20. perc után azonban a hazai időkérés után gyorsan három gólt szerzett az MKC, jött is az elbeszélgetés ceglédi részről. A hajrában fej-fej mellett haladtak a csapatok, s bár Martins két góljával előnnyel mehetett volna a szünetre az MKC, néhány másodperc alatt majdnem fordított a Cegléd.
A második félidőben rendre a vendégeknél volt az egygólos előny, a kövesdi csapat egyenlítgetett, de fordítani csak egyszer, még a 32. percben tudott. A játékrész derekán ugyan kétszer is emberhátrányba kerültek a kövesdiek, de a Cegléd ezt nem tudta kiaknázni. Az ötvenedik perc táján menyhárt révén megszerezte a vezetést az MKC, de megtartani nem tudta, támadásban rendre rontottak (technikai hibák, ziccerek), a ceglédiek pedig hol nagy, hol szerencsés gólokkal előbb fordítottak, majd háromra növelték előnyüket. A végén Kovács Bence révén kettőre csökkentette hátrányát a Kövesd.