Vereségek után érkezik a Veszprém - 2018. november 05. hétfő, 21:33
Végig tapadni a Tatabányára - 2018. október 20. szombat, 15:11
Felszabadult játékot vár Buday Dániel - 2018. október 13. szombat, 00:06
Vasárnap rangadó az Eger ellen - 2018. október 06. szombat, 21:40
Kevesen is megnehezítnék a fürediek dolgát - 2018. szeptember 28. péntek, 22:25
Az olimpiai helyszínnel ismerkedett Érdi Mári - 2018. szeptember 26. szerda, 18:14
Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25

Kritikus pillanatokban hibáztak

Ötgólos vereséget szenvedett a Csurgó otthonában az MKC.

Galéria a facebook oldalunkon

Csurgói KK – Mezőkövesd KC 29-24 (13-9)
Csurgó, 600 néző. Vezette: Földesi, Halász
CsKK: Zaponsek – Vasics 9 (1), Toskics 2, Hadziomerovics 1, Vasvári, Kovacsevics 2, Hanusz 3. Csere: Balogh (k), Aszrasapkin 5, Nagy Sz. 1, Varjú, Szeitl, Oslak 1, Farkas T., Kerkovits, Cehte 5. Vezetőedző: Bencze József
MKC: Tóth K. – Kovács P. 1 (1), Sztankovics 5, Krivokapics, Martins, Kovács B. 5, Menyhárt 3. Csere: Pásztor I. (k), Jancsó 3 (1), Jóga 2, Dávid, Zelei 1, Horváth 1, Rodics 3. Vezetőedző: Buday Dániel
Hetesek: 2/1, ill. 4/2.
Kiállítás: 14, ill. 6 perc
Az eredmény alakulása: 2-4, 6-5, 11-6, 15-13, 19-14, 21-18, 27-22

Kovács bence jó lövésével indutl a csurgói találkozó, s az első tíz percben vezetni is tudott az MKC. Ebben a periódusban mindkét oldalon sok volt a rossz lövés, illetve a kapusok is kitettek magukért. A folytatásban azonban a csurgói támadás-befejezései feljavultak, a hazaiak kontrázhattak és az első emberelőnyt sem sikerült kihasználni. 7-6-os állás után 11-6-ra lépett el a Csurgó. A félidő hajrájában az elejéhez képest több gól esett.
A szünet után elkezdte a felzárkózást az MKC, 15-13-nál már csak két gól volt a különbség, de egyre több lett a hiba támadásban, Rodics és Sztankovics lövései sem sültek, voltak labdaeladások is. Egyedül Jancsó nullszöges cunderezése említhető szép kövesdi jelenetként. A folytatásban 4-5 góllal vezetett a Csurgó, amikor lehetőség volt a felzárkózásra, a kulcspillanatokban mindig hibázott valaki az MKC-nál. A pontszerzésre az utolsó percekig lett volna esély, de a végén négy lövést is elpuskázott a kövesdi csapat.