Fiatal, ütőképes gárdát szeretne - 2018. május 31. csütörtök, 22:23
Potyagóllal nyert az Újpest - 2018. május 27. vasárnap, 22:19
Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14

Két arcát mutatta a válogatott

Védekezésben többet vár a válogatottól Skaliczki László, az átlövőkben benne van a gól.

Skaliczki László: Eddig kettő arcát mutatta a csapat. Az első félidő eredménye kihat a másodikra, hogyan tud fordítani, vagy hogyan gazdálkodik az előnnyel. Az igazság pillanata a 47-48. percnél kezdődik. Az utolsó tíz percben jól játszottunk az oroszok ellen, főleg Jamali, de Nagy Laci is hozzátett. Ez az elején hibádzott, az eladott labdákból lerohantak bennünket. Kevés volt a kettes védők középre segítése, lendület elvétel nem volt meg, elfogytunk középen. Többet kellene segíteni, beterelni, s a kapusoknak is egyértelműbb lenne a védés. Roli szakaszokban mutatta meg magát. A dánok sokat lőnek távolról, jó technikával, bízom abban, jó lesz a csapat. Ugyanilyen morállal kell küzdeni, senki nem volt kétségbe esve. Az oroszok ellen a végén felgyulladt tüzet őrizni kell, erősek, veszélyesek a dánok. Ha összejönne a védekezésünk végre, akkor remélem, hogy a bravúr nem marad el. Kiegyensúlyozott a mezőny, mindegyik csapat átalakul. A csoportmeccsek beugrók, akik rosszabb játékkal több pontot szereznek ekkor, jogosan reménykednek elődöntőben. A többieknek egy vereség kettőt dob hátra, de a győzelem kettőt előre. Nőnek a variációk is, ki pihentet azért, mert már a négyben van. Ez a csapat középdöntőt játszik, s bármi lehetséges. Hihetetlen fordulatok vannak, nincsenek fix eredmények, nüanszok döntenek. Fontos, hogy ki az, aki föl tud épülni a fáradtságból, s ezáltal végre tudja hajtani, amit gyakorolt. Fontos, hogy a kulcsemberek stabilak legyenek. Nekünk az átlövőinkben benne van a gól.