Fiatal, ütőképes gárdát szeretne - 2018. május 31. csütörtök, 22:23
Potyagóllal nyert az Újpest - 2018. május 27. vasárnap, 22:19
Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14

A Bogács nyerte a rangadót

Otthon tartotta a három pontot a Bogács a Szentistván ellen, a vendégeknek szinte helyzetük sem volt.

Galériához kattints a képre!

Bogács Thermálfürdő - Titán SE Szentistván 3-0 (2-0)
Bogács, 300 néző, vezette: Nagy (Sveda, Dorogi II)
Bogács: Bukta K. - Dávid, Pál, Nagygyörgy, Sivák, Dudás, Szaszkó, Busai, Hornyák, Gönczi, Török (Béres). Játékos-edző: Sivák Sándor
Szentistván: Bukta N. - Baranyi, Pelyhe, Lakatos B. (Lázár B.), Tóth A., Hargitai (Ádám M.), Lázár L., Nagy L., Karancsi (Lakatos G.), Fuckler, Sajtós. Vezetőedző: Nyikes Mátyás
Gólok: Sivák, Hornyák, Pál (11-esből)

A szentistvániak bő, a hazaiak szűk kerettel érkeztek a találkozóra, az új bogácsi pálya első hivatalos mérkőzésére. Az első lehetőség a vendégek előtt adódott, Fuckler kapott jó kiugratást, a 16-oson belül két jó csellel lerázta védőjét, majd éles szögből lőni kényszerült, mert középen nem volt csapatárs. Ezzel el is lőtte minden puskaporát a vendég csapat az első félidőre, helyzetbe már nem kerültek. A középpályán nem tudták megtartani a labdákat, ha igen, a csatároknak nem tudták azt jól odatenni. A bogácsiaknál viszont Dudás jól osztogatott, faragták is a vendégek. Sivák a 12. percben épp a Dudás felrúgásáért megítélt szabadrúgást helyezte el a kapu bal oldalában, eltekerve a sorfal mellett. A 37. percben már 2-0 volt az állás, Hornyák szánta el magát lövésre 25 méterről, a labda védők lábai között, s a mozdulni sem tudó Bukta jobb lába mellett talált utat a kapuba. A hazaiak egy harmadik gólt is szerezhettek volna, egy bal oldali támadás végén érkező lövés a bal kapufáról kipattant, az ismétlést pedig Bukta fogta.
A második félidőben több lehetősége volt a Bogácsnak, de Busai tiszta helyzetet hibázott fejjel. A túloldalon egy lövés volt a 60. percben. A félidő derekán egy kontra végén kilépő csatárt rántottak le a szentistváni védők, Pál a jobb sarokba lőtt, Bukta a bal sarok felé vetődött. A folytatásban nem esett gól, a számos bogácsi szöglet nem vezetett eredményre.