Fiatal, ütőképes gárdát szeretne - 2018. május 31. csütörtök, 22:23
Potyagóllal nyert az Újpest - 2018. május 27. vasárnap, 22:19
Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14

Háromból három a Bogácsnál

Harmadik meccsét is megnyerte a Bogács a megyei I-ben, jókor jött gólokkal verték a Bőcsöt.

Galériához kattints a képre!

Bogács Thermálfürdő - Bőcs KSC 4-0 (2-0)
Bogács, 100 néző, vezette: Tóth M. (Rúsz, Gál)
Bogács: Bukta K. (Bencsik) - Busai, Nagygyörgy, Dávid, Sivák (Béres), Czeglédi, Dudás, Szaszkó, Hornyák, Gönczi (Németh), Szeberin. Játékos-edző: Sivák Sándor
Bőcs: Mertus - Nyircsák (Simon), Banu, Bertók, Orosz, Mida, Fink, Bóta, Pálinkás (matesz), Ruzsvánszki (Tóth M.), Szabó D. Játékos-edző: Simon Attila
Gólok: Simon (ög), Szeberin 2, (a 2. tizenegyesből), Sivák

Bogácsi helyzetekkel indult a találkozó, majd egy kényszerű csere után Simon pályára lépése sült el rosszul, a hosszú oldalon érkező csatár elől, első labdaérintésből a saját kapujába rúgta a labdát a 19. percben. A folytatásban volt helyzete Hornyáknak is, kapufájáról a védőkhöz pattant vissza a labda, illetve Czeglédinek is volt ígéretes lehetősége, s Sivák is veszélyezetett szabadrúgásból. Aztán Szeberin keresztbefutásából gól is lett a 45. percben.
A második félidőben tizenegyeshez jutott a Bogács, s Szeberin értékesítette is a büntetőt. A vendégek első kapura lövéséig az 50. percig kellett várni. Az 58. percben Sivák szabadrúgásból állította be a végeredményt, bár volt még egy hazai találat, amelyet les miatt nem adtak meg. Az utolsó 15-20 percben a bőcsieknek is voltak lövései, de ezeket Bukta, majd Bencsik hárították, gyakrabban azonban csak szemmel kellett, hogy kísérjék, mert a kaput jó egy méterrel elkerülték. A Bogács száz százalékos teljesítménnyel vezeti a megyei első osztályt.