Második lett a Lovehunter Törökbálinton - 2017. június 21. szerda, 01:23
Az MSE sorsolása - 2017. június 21. szerda, 01:13
Kövesden járt az EYOF lángja - 2017. június 21. szerda, 01:04
Negyedikek a lányok a megyei kupában - 2017. június 20. kedd, 23:47
Három érkező az MSE-nél - 2017. június 20. kedd, 23:22
TAO-s fejlesztések az MSE-nél - 2017. június 16. péntek, 13:18
Szepesi nélkül győzött a válogatott - 2017. június 15. csütörtök, 23:58
Megkezdték a felkészülést a focisták - 2017. június 15. csütörtök, 23:17
Ismét úszóverseny volt Mezőkövesden - 2017. június 15. csütörtök, 23:12
Volt MKC-sok aranyérme a masters EB-n - 2017. június 15. csütörtök, 23:04

Súlyos vereség Dunaújvárosban

Utoljára minimum 15 éve, még Jászberényben szenvedett ekkora vereséget a Mezőkövesd Zsóry, mint a Ligakupában Dunaújvárosban.

Dunaújváros PASE - Mezőkövesd Zsóry FC 6-1 (4-0)
Agrospeciál Sporttelep, 300 néző. Vezette: Zierkelbach Péter (Georgiou, Kovács II G.)
Dunaújváros PASE: Nagy G. - Sóron, Farkas (Sárközi a 46. p.), Gavric, Hangya - Thiago (Lázár az 59. p.), Szalai, Jakab, Petneházi (Józsi a 46. p.) - Godslove (Peric az 59.p.), Pascua (Orosz a 68. p.). Szakmai igazgató: Dobos Barna.
Mezőkövesd Zsóry FC: Szántai - Búrány (Hegedűs a 46. p.), Izing (Balogh B. a 46. p.), Engel, Csató - Hanzl (Menyhért a 66. p.), Tajthy, Pantovic - Menougong (Baracskai a 46. p.), Máté J., Csirmaz. Vezetőedző: Tóth László.
Gólok: Godslove 2, Petneházi, Thiago, Jakab, Peric ill. Máté

Fél óra alatt elintézte a mérkőzést a Dunaújváros, amely ekkor már 3-0-ra vezetett, sőt, előnyüket a szünetig négyre növelték. A folytatásban ugyan szépítette a Kövesd, s egyenrangú ellenfele volt az NB I-es csapatnak, de az utolsó tíz percben ismét két gólt rúgtak a hazaiak. A Mezőkövesd Zsóry talán 15-18 éve kapott ki utoljára ennyire, akkor a Jászberény rúgott hetet a kövesdieknek.

Tudósítás a Dunaújvárosi Hírlap oldalán!