Második lett a Lovehunter Törökbálinton - 2017. június 21. szerda, 01:23
Az MSE sorsolása - 2017. június 21. szerda, 01:13
Kövesden járt az EYOF lángja - 2017. június 21. szerda, 01:04
Negyedikek a lányok a megyei kupában - 2017. június 20. kedd, 23:47
Három érkező az MSE-nél - 2017. június 20. kedd, 23:22
TAO-s fejlesztések az MSE-nél - 2017. június 16. péntek, 13:18
Szepesi nélkül győzött a válogatott - 2017. június 15. csütörtök, 23:58
Megkezdték a felkészülést a focisták - 2017. június 15. csütörtök, 23:17
Ismét úszóverseny volt Mezőkövesden - 2017. június 15. csütörtök, 23:12
Volt MKC-sok aranyérme a masters EB-n - 2017. június 15. csütörtök, 23:04

Koman gólja döntött

Koman büntetőből szerzett találatával  győzött felkészülési mérkőzésen a Diósgyőr a Mezőkövesd Zsóry ellen.

Galériához kattints a képre!

Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK 0-1 (0-0)
Mezőkövesd, 500 néző, vezette: Nagy Róbert (Márkus, Galán)

Mezőkövesd: 1.félidő: Dombó – Polényi, Fótyik, Szeles, Szilvási, Tóth B., Hegedűs D., Frőhlich, Sós B., Szatmári, Heffler.
2.félidő: Horváth – Vági, Dvorschák, Nagy J., Szilvási (Csirmaz 53.), Tamási, Tajthy, Nicorec, Molnár, Rácz, Orosz.
Vezetőedző: Pintér Attila

DVTK: Antal – Okuka (Eperjesi 74.), Bacsa, Bognár (Grumic 46.), Lipták (Kovács 46.), Egerszegi (Csicsvári 91.), Nikházi (Kövér 86.), Tamás M., Barczi (Ternován 46.), Nemes, Koman (Griffiths 63.). Vezetőedző: Egervári Sándor

Gólszerző: Koman (63.)

Az első játékrészben itt is, ott is akadt lehetőség, majd a szünetben becserélt kövesdi sor megnyomta a második félidő elejét s többször is ziccerbe kerültek a csatárok. Ezeket a kísérleteket azonban Antal hárította. Aztán Bacsa buktatása miatt büntetőt kaptak a vendégek, ezt pedig Koman értékesítette. Nicorecnek volt még egy kapufája, s a diósgyőrieknek egy-két veszélyesebb akciója, de maradt a 0-1.