Lefocizták a Vasast - 2017. november 19. vasárnap, 12:48
Értékes a DEAC elleni két pont - 2017. november 19. vasárnap, 00:19
Elhitték, hogy nagyon jók - 2017. november 18. szombat, 23:59
A futballisten azt akarja, még többet tegyenek - 2017. november 18. szombat, 23:48

Higgadtan kell dönteni, hogyan tovább

Radványi Miklós szerint át kell gondolni, s megbeszélni, hogyan tovább.

Radványi Miklós: Az első félidőben abszolút nem azt játszottuk, amire készültünk, tudtuk, hogy a debreceniek mit játszanak, a mi hibáinkra várnak. Ennek ellenére elkövettük azokat és lekontráztak bennünket, helyzetbe kerültek. Ha rúgtak volna hármat, egy szót nem szólhattunk volna. A második félidőben az történt 35 perci, amit akartunk, kidolgoztunk helyzeteket, illett volna ezeket egy nb1-es játékosnak gólra váltani. Volt 3-4 helyzetünk, erre bekaptuk a második gólt, a csapat szétesett, nem láttam, hogy úgy működtek volna mint egy csapat. Gratulálok a Debrecennek. Utólag nem volt jó ötlet Iszlai középső védőként játszatása. A Szombathely ellen jól lépett vissza, mellette Hudák is jobb lett, rutinos játékos, jól megoldotta a feladatot. Ma viszont a Debrecen a hibára várt, belöbbölék a labdát, a két gyors csatár a két védő mellett úgy élt mint hal a vízben. Utólag nem volt jó ötlet, de azt akartuk, hogy be tudjon lépni a játékba középső védőként, ideális lett volna, mert a mélységi passzai jók. Viszont hibákat követtünk el, amikor föladtuk a labdát, megszerezték azokat és lekontráztak.

Az első két fordulóban zömmel azok játszottak, akik velem kezdték az alapozást. De megsérült Gohér, Novák, Pillár, Csirmaz, ma is lehetett látni, hogy pár játékosnak fizikális problémái vannak, föl kell építeni őket arra a szintre, amit egy nb1-estől elvárni. Túl koraiak voltak a sérülések, utána az utolsó percekben mentek el a pontok, ami megviselte társaságot, engem is. Az embernek egy egészsége van, s most magamra gondolok, át kell gondolnom a helyzetet, s megbeszélem az elnök úrral. Vannak dolgok, amit nem egyszerű átélni. A Szombathely ellen jobbak voltunk, de gólpasszt adtunk az ellenfélnek, a 11-es kimaradt, s összehoztunk egy kiállítást. Át kell értékelni a dolgokat, s higgadtan eldönteni, hogyan tovább.