Az ózdi meccs mutatja meg, mit ér a mostani döntetlen - 2017. december 11. hétfő, 00:31

Meg nem adott tizenegyes, kimaradt ziccer

Kuttor Attila szerint csapata nagyobb részt jobban focizott, Bódog Tamás szerint igazságos a döntetlen.

Kuttor Attila: - A mai mérkőzésen csapatunk odatette magát, és harcolt az utolsó pillanatig. Nem csak harcolt, hanem a mérkőzés nagyobb részében jól is futballozott. Tudtuk, hogy a DVTK fizikális csapat, akik a párharcokra helyezik a hangsúlyt, mi futballal szerettünk volna föléjük kerekedni. Az első félidőben kerestük az ellenfélen a fogást, azt gondolom, meg is találtuk. A mi akaratunk érvényesült a mérkőzés nagyobb részében, és mi alakítottunk ki nagyobb helyzeteket, illetve mi kerültünk a kapu elé először, de egyet ki kellett volna használni a győzelemhez. Soha nem kértünk, és kérünk segítséget, de amiért megharcoltunk, azt meg kell kapnunk. A mi helyzetünkben hangsúlyozottan érvényes ez. Meg kell nézni Novák Csanád lábát, és akkor minden egyértelművé válik.

Bódog Tamás: - Egy izgalmas mérkőzést játszottunk, talán igazságos döntetlennel, habár nekünk olyan helyzetünk is volt, amit nem lehet kihagyni, mégis kimaradt. Ez olyan, mint a kihagyott büntető, van ilyen. A következőt majd berúgja! Az első félidőben uraltuk a mérkőzést, a végén magas embereik révén ellenfelünknek is akadtak lehetőségeik, a pontrúgások mindig veszélyt jelentettek. A második félidőben nem éreztem, hogy veszélyt jelentettek volna a kapunkra, annak ellenére, hogy pontrúgások után ezúttal is odaértek. Ha úgy nézem, mit hagytunk ki, akkor bosszantó a pontvesztés, de mivel mindkét oldalon voltak nagy lehetőségek, talán rendben van az iksz. Nem szabad elfelejteni, hogy három vereség után érkeztünk, persze többért jöttünk, de a vereségek után az egy pont is megbecsülendő.