Irányítani kell a játékot - 2018. november 25. vasárnap, 16:28
Továbbjutott a Magyar Kupában az MKC - 2018. november 22. csütörtök, 00:21
Vereségek után érkezik a Veszprém - 2018. november 05. hétfő, 21:33
Végig tapadni a Tatabányára - 2018. október 20. szombat, 15:11
Felszabadult játékot vár Buday Dániel - 2018. október 13. szombat, 00:06
Vasárnap rangadó az Eger ellen - 2018. október 06. szombat, 21:40
Kevesen is megnehezítnék a fürediek dolgát - 2018. szeptember 28. péntek, 22:25
Az olimpiai helyszínnel ismerkedett Érdi Mári - 2018. szeptember 26. szerda, 18:14
Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00

Egyszerűsíteni kellett a játékot

Kuttor Attila szerint a második félidőre kicsit elfogytak, s nem tudtak átlendülni a holtponton.

Kuttor Attila: Ezen a mérkőzésen igazságos döntetlen született, mindkét csapat próbált alkalmazkodni a talajhoz és egyszerűbb harcmodorral eredményes lenni. Az első félidőben talán nekünk voltak lehetőségeink, a másodikban a Balmazújvárosnak, így igazságos döntetlen született. A mérkőzés előtt arra készültünk, hogy tudunk majd futballozni, de amikor tapasztaltuk, hogy milyen a pálya, egyszerűsíteni kellett, ezt szerintem megtette a Balmazújváros is. A szünetben azt kértem, folytassuk azt, amit az elsőben tettünk, mert az a miénk volt, lehetőségeink voltak. A második félidőre kicsit elfogytunk, nem tudtunk frissíteni úgy, hogy a csapat átlendüljön a holtponton. Nagy dolog, ha először van lehetősége a csapatnak, de azt ki kell használni. Megint nekünk volt előnyszerzési lehetőségünk, nem sikerült sajnos, ezért nem tudtuk megszerezni a három pontot. Eddig próbáltunk mindenen változtatni, elég mélyről indult a csapat, s eljutottunk oda, hogy már nehezebben vernek meg minket. Sajnos még nem vagyunk annyira erősek, hogy mi győzzünk és bravúrokat hajtsunk végre, télen azon fogunk dolgozni, hogy tavasszal ehhez is erősödjünk.