Fiatal, ütőképes gárdát szeretne - 2018. május 31. csütörtök, 22:23
Potyagóllal nyert az Újpest - 2018. május 27. vasárnap, 22:19
Győzött a Kövesd Felcsúton - 2018. május 19. szombat, 23:28
Vigyék tovább az egységet - 2018. május 15. kedd, 23:44
Drizner Péter marad, kérdés, milyen minőségben - 2018. május 14. hétfő, 21:47
Nagy feladata lesz az elnökségnek - 2018. május 13. vasárnap, 15:46
A Kelet bajnoka az MKC! - 2018. május 13. vasárnap, 01:01
Legyőzte egyik üldözőjét a Mezőkövesd Zsóry - 2018. május 13. vasárnap, 00:26
Drizner Péter: óriási dolog lenne a bajnoki cím - 2018. május 11. péntek, 20:13
Kövesdi öröm a diósgyőri stadionavatón - 2018. május 05. szombat, 23:14

A Barcika győzött az első felkészülésin

Szép gólokat szerzett a Kazincbarcika az első félidőben, Novák kis híján egyenlített.

Képgaléria facebook oldalunkon!

Mezőkövesd Zsóry - Kazincbarcikai SC 2-3 (0-3)
Mezőkövesd, 200 néző, vezette: Kátai (dr. Varga, Márkus)
MZSFC I. félidő: Dombó - Tasi, Pillár, Katanec, Szalai, Cseri, Varjas Z., Iszlai, Bognár, Koszta, Baracskai.
MZSFC II. félidő: Horváth - Farkas, Hudák, Fótyik, Vadnai, Oláh, Mlinar, Tóth, Varjas L., Földi, Novák. Vezetőedző: Kuttor Attila
KBSC: Fila - Lovska (Constantinescu 65.), Palmes, Hegedűs, Sütő, Sigér, Villand (Micsinai, 46.), Engel (Lukács 57.), Murai (Bene 65.), Kanalos (Balogh 59.), Pataki (Boros 65.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán
Gólok: Novák 2, ill. Engel 2, Kanalos

Vereséget szenvedett első felkészülési mérkőzésén a Mezőkövesd Zsóry együttese. Az első játékrész első negyedórája ismerkedést hozott, ezt zárta le Bognár kapura tartó, 30 méteres szabadrúgása, amelyet fogott a vendégek kapusa. Ezt követően a barcikaiaknak voltak helyzeteik, sőt, góljaik. A 18. percben hárítania kellett Dombónak, fél perc múlva azonban egy bal oldalról érkező beadást Engel lőtt a hálóba. Három perc múlva hasonló volt a forgatókönyv, ismét bal oldalról érkezett a passz és ismét Engelhez, aki megint gólt szerzett. A 32. minutumban Baracskai szépíthetett volna, de a ziccert hárította a kapus, majd a túloldalon Sütő lövését védte Dombó Dávid. A 37. percben Kanalos a 16-os bal oldali előteréből bombázta ki a hosszú felsőt. Az utolsó bő öt percben rohamozott a Mezőkövesd, futószalagon jöttek a helyzetek, előbb Szalai lőtt éles szögből fölé, majd Koszta lövését fogta Fila. Ismét Szalai következett, ezúttal mellé, majd Bognár lőtt a keresztbe fekvő kapusba, a kipattanót pedig mellé helyezte. A szünet előtt még Sütő mellé tartó lövését és Pataki fejesét lehetett elkönyvelni.
A második játékrészben távoli lövések mellett Földinek volt egy közeli ziccere, amelyet fölé lőtt, majd Novák szépített a 79. percben, hogy aztán a 83. minutumban szorossá tegye az eredmény, jobb oldalról passzolt a hosszú sarokba. Novák lábában benne volt még egy gól, de a 85. percben a kapus kis szerencsével hárítani tudott, így maradt a 2-3 a végeredmény.