Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

Egygólos siker a Michalovce ellen

Második felkészülési mérkőzését Baracskai góljával megnyerte a Mezőkövesd Zsóry.

Fotók a Kövesdisport facebook oldalán!

Mezőkövesd Zsóry FC – MFK Zemplin Michalovce 1-0 (1-0)
Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Ducsai (Varga, Berényi)
Mezőkövesd: 1. félidő: Horváth – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai, Cseri, Oláh, Mlinar, Bognár, Koszta, Baracskai.
2. félidő: Dombó – Majtán, Pillár, Fótyik, Szalai, Tóth, Varjas Z., Iszlai, Varjas L., Kalocsai, Földi. Vezetőedző: Kuttor Attila
Nagymihály: Kira – Šosták, Kavka, Carrillo (Bellas, 62.) - Turík (Koscelník, 46.), Antonov, Šimčák, Kolesár (Regáli, 46.), Bragin (Kurminowski, 46.) – Garvanko (Vajs, 62.), Sulley (Begala, 62.)
Gól: Baracskai (37. perc)

A mérkőzés első félidejében mezőnyjátékban a vendégek teljesítettek jobban, de kontrákból veszélyes volt a Mezőkövesd, s Baracskai be is talált az első félidőben. A második félidőben sem változott a játék képe, a hazaiak labdavesztései után a szlovák csapatnak is voltak helyzetei, Dombó több labdát védett. Elöl két nagy ziccere is volt a kövesdieknek, de a Nagymihály kapusa a helyén volt, igaz, Tóth Bence szögletét majdnem elnézte, szerencséje, hogy a léc tetején pattant a labda.

A Mezőkövesd szombaton délben az MTK-t fogadja.