Aki így tud játszani, az komoly élcsapat - 2018. február 19. hétfő, 00:41
Csupaszív játékot mutatott az MKC - 2018. február 18. vasárnap, 23:41
Bravúros győzelem Algyőn - 2018. február 18. vasárnap, 23:05
Megerősödött Algyő ellen játszanak - 2018. február 16. péntek, 21:53
Ötször kellett megnyerni a mérkőzést - 2018. február 12. hétfő, 00:28
Nyolc góllal verték a Törökszentmiklóst - 2018. február 11. vasárnap, 05:08
Kellő koncentráltság és akarat - 2018. február 09. péntek, 22:53
Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE - 2018. február 06. kedd, 00:13
Mezőkövesdi tűzoltó nyerte a snowboard-versenyt - 2018. február 05. hétfő, 22:13
Tisztes helytállás, kis szerencse - 2018. február 04. vasárnap, 17:34

Legyőzte bolgár ellenfelét az MSE

Egy győzelem és egy döntetlen volt a Mezőkövesd Zsóry hétfői mérlege.

Fotó: pirinfc.com

OFC Pirin Blagoevgrad - Mezőkövesd Zsóry 1-2 (1-1)
Mezőkövesd: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Mlinar, Iszlai, Tóth – Bognár, Novák, Cseri. Vezetőedző: Kuttor Attila
Pirin: Georgiev - Sandev, Todorov, Popov, Nichev, Palankov, Henderson, Rennia, Blagov, Flo , Catalin. Vezetőedző: Milen Radukov
Gólszerzők: Cseri (2)

Megnyerte a bolgár élvonalban szereplő elleni felkészülési mérkőzését a Mezőkövesd Zsóry együttese. A 21. percben Novák Csanád passzolt Cserihez, aki közelről talált a bolgár csapat kapujába, majd az ellenfél a 34. minutumban büntetőhöz jutott a Rennia ellen elkövetett szabálytalanság miatt, s Henderson gólra is váltotta a lehetőséget.
A második félidő közepén szintén Novák készítette elő, s Cseri 16 méteres lövése hozta meg a győzelmet a Mezőkövesd Zsórynak.

Mezőkövesd Zsóry FC – Sahtar Donyeck U21 1-1 (0-1)
Mezőkövesd: Horváth – Lázár, Pillár, Fótyik, Szalai – Oláh, Onana, Varjas Z. – Baracskai, Dao, Alex
Gólszerző: Szalai, ill. Illia