Sárosi bemutatkozott a felnőttek között - 2018. szeptember 18. kedd, 23:05
Villámrajttal verték a Diósgyőrt - 2018. szeptember 15. szombat, 23:00
Első pontját szerezte az MKC - 2018. szeptember 15. szombat, 22:49
Élmény lesz a címvédő ellen játszani - 2018. szeptember 17. hétfő, 21:25
Jó a harci kedv - 2018. szeptember 14. péntek, 22:56
Kritikus pillanatokban hibáztak - 2018. szeptember 10. hétfő, 20:34
Ezüstérmes a Lovehunter a Development Cupban - 2018. szeptember 10. hétfő, 14:33
Vigaszágon menetel a Lovehunter - 2018. szeptember 08. szombat, 22:55
Két Lovehunter-vereség a BL-ben - 2018. szeptember 06. csütörtök, 19:56
Jó csapatokkal játszhat a Lovehunter - 2018. szeptember 05. szerda, 22:59

Potyagóllal nyert az Újpest

Az utolsó forduló dönt a bennmaradásról, potyagóllal kapott ki az Újpesttől a Mezőkövesd Zsóry.

Galéria a facebook oldalon!

Mezőkövesd Zsóry FC - Újpest FC 0-1 (0-1)
Mezőkövesd, 2000 néző, vezette: Kassai (Tóth II., Venczel)
Mezőkövesd: Dombó - Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai - Iszlai (Misák, 75.), Szeles, Bognár (Lázár, 76.) - Cseri, Novák (Szalai, 63.), Drazsics. Edző: Kuttor Attila
Újpest FC: Gundel-Takács - Balázs B., Kálnoki-Kis, Burekovic, Szűcs (Zsótér, 65.) - Bojovic, Onovo, Pauljevic, A. Diallo, Cseke - Novothny (Pávkovics, 93.). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Gólszerző: Pauljevics (11.)
Piros lap: Katanec (82.)

Jobban kedztek a vendégek, aztán a 11. percben egy szerencsés góllal vezetést szereztek. Pauljevics az ötös magasságából, a 16-osról középre adott, a pattogó labda pedig Dombó alatt a kapuba gurult. Ezt követően inkább a kövesdiek támadtak, egy lövés után egy kezezésgyanús helyzet adódott a vendégek kapuja előtt. A 23. percben Onovo 25 méteres lövése szállt mellé, majd a lilák inkább tartották a labdát és kiugratásokkal próbálkoztak, de nagy helyzet ezekből nem adódott. Az utolsó tíz percben vadnai lövését, az újpesti kapus Novák előli mentését, illetve Katanec fejesét lehetett följegyezni.
A második félidő Katanec szöglet utáni fejesével indult, majd egy rossz passz után Balázs került helyzetbe. A következő percek sok újpesti szögletet hoztak, de gólt nem. A 60. minutumban Knezsevics megpattanó lövése jelentett veszélyt, majd két kövesdi lövés akadt el a védőkben. A 64. percben egy bal oldali beadásra csúsztak ketten középen, sokan a vendég védő kezezését látták, de szöglet következett. A 71. percben Bognár lőtt egy szépet 40 méterről, majd az utolsó tíz percre fordulva Szalai fejese, majd Szeles 25 méteres lövése jelentett veszélyt. A 82. percben Katanec második sárga lapját kapta és kiállították. A végén még Farkas próbálkozott többször is, de nem tudott egyenlíteni, majd az utolsó percben Dombó fogott egy ziccert. A döntés a Haladás elleni mérkőzésre maradt, ha a riválisok nem nyernek, egy vereség is belefér a Kövesdnek.